روابط عمومی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

ارسال 50 مقاله به كنفرانس بين المللي «نقش معرفت ديني در علوم انساني»
 
دبير كميته علمي كنفرانس بين المللي «نقش معرفت ديني در علوم انساني» گفت: 50 مقاله در مدت زمان چهارماه به دبيرخانه اين همايش ارسال شد.
ارسال 50 مقاله به كنفرانس بين المللي «نقش معرفت ديني در علوم انساني»
ارسال 50 مقاله به كنفرانس بين المللي «نقش معرفت ديني در علوم انساني»

به گزارش قم نيوز مهدي نصيري در نشست خبري كه در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار شد از برگزاري كنفرانس بين المللي «نقش معرفت ديني در علوم انساني» خبر داد و اظهار كرد: پس از اعلام فراخوان فرصتي به مدت چهارماهه براي ارسال مقالات به دبيرخانه در نظر گرفته شد.

وي با بيان اينكه به صورت معمول برگزاري همايش هايي كه زير يك سال زمان مي برد، مقالات كم ارسال مي شود، تصريح كرد: اما موضوع اين كنفرانس مورد علاقه بسياري از فرهيختگان داخل و خارج كشور است و به همين دليل استقبال خوبي صورت گرفت.

دبير كميته علمي كنفرانس بين المللي «نقش معرفت ديني در علوم انساني» ادامه داد: اين كنفرانس داراي كد اختصاصي علوم جهاني (isc) و اين همايش نيز داراي مجوز بين المللي است و به صاحبان مقالات نيز مجوز مقالات بين المللي داده مي شود.

وي اضافه كرد: مقالات برتر و برگزيده اين همايش در مجلات اختصاصي علمي پژوهشي پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در يك تا دو شماره منتشر مي شود.

نصيري نحوه برگزاري اين كنفرانس را مورد توجه قرار داد و بيان كرد: براي روز كنفراس يك لينك به شركت كنندگان ارسال مي شود كه از طريق آن مي توانند به صورت مجازي در اين كنفرانس شركت كنند.

وي در ادامه از برگزاري چهار پيش نشست براي اين همايش خبر داد و گفت: اين پيش نشست ها تا روز كنفرانس ادامه خواهد داشت.

دبير كميته علمي كنفرانس بين المللي «نقش معرفت ديني در علوم انساني» با اشاره به مليت انديشمندان شركت كننده در اين همايش، عنوان كرد: انديشمنداني از كانادا، آلمان و چندين كشور اروپايي ديگر و همين طور شرق و غرب آسيا در اين همايش شركت مي كنند.

وي با اشاره به استقبال انديشمندان ديني از عنوان اين كنفرانس بيان كرد: تا كنون50 مقاله پذيرفته شده داريم كه در اين فرصت محدود قابل توجه است.

نصيري از اعلام آمادگي اساتيد بسياري در داخل و خارج از كشور براي حضور در اين همايش خبر داد و تصريح كرد: اما با توجه به محدوديت زماني بايد تنها تعدادي را براي سخنراني گزينش كنيم.

وي با بيان اينكه ارسال مقالات به كنفرانس بين المللي نقش معرفت ديني در علوم انساني تا 15 مهر ادامه دارد، عنوان كرد: اين كنفرانس آبان ماه برگزار مي شود و علاقه مندان مي توانند به سايت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در بخش كنفرانس ها مراجعه و كنفرانس بين المللي نقش معرفت ديني در علوم انساني را انتخاب كرده و بعد از ثبت نام فايل ورد مقاله خود را از طريق سايت براي ما ارسال كنند و ما با ايميلي كه قرار داده مي شود با افراد در ارتباط خواهيم بود.

انتهاي پيام/ 137
منبع خبر:
قم نیوز
   تاریخ: ۰۹:۳۰ - ۲۶/۰۶/۱۳۹۹   بازدید: ۱۰