دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه
سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
Rss
پژوهش هاي اقتصاد اسلامي در ايران از فهم و حل مسايل مرتبط با جامعه ايراني ناتوان است كتاب ايران - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) نشست تخصصي «چشم انداز تكامل و اثربخشي علوم انساني اسلامي در ايران» با سخنراني اساتيد و صاحب نظران يكشنبه 5 تيرماه در محل... ادامه »
نامه 1000 استاد دانشگاه و حوزه به رؤساي سه قوه درباره فضاي مجازي شيعه - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
هزار نفر از اساتيد دانشگاه و حوزه در نامه اي به رؤساي قواي سه گانه، خواستار اهتمام جدي به رفع عقب ماندگي و جلوگيري از آسيب هاي گسترده فضاي مجازي كنوني ايران... ادامه »
نقد و بررسي كتاب «خانواده در اسلام» كتاب ايران - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، در اين نشست حسين بستان به عنوان ارائه دهنده و علي بهرام طجري، هيأت علمي جامعه المصطفي العالميه به همراه سميه حاجي... ادامه »
نقد و بررسي كتاب "خانواده در اسلام" روزنامه قدس - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
به گزارش قدس آنلاين، نشست نقد و بررسي كتاب «خانواده در اسلام» به همت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار مي شود. در اين نشست حسين بستان به عنوان ارائه دهنده... ادامه »
بايسته هاي بازخواني قانون اساسي مرتبط با حوزه رهبري پژوهشگاه حوزه و دانشگاه - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
ارائه كننده: دكتر حسين جوان آراسته/ دانشيار پژوهشگاه حوزه و دانشگاه ناقدين: دكتر محسن ملك افضلي/ استاد جامعه المصطفي العالميه دكتر احمد... ادامه »
خانواده در اسلام پژوهشگاه حوزه و دانشگاه - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
ارايه كننده:   دكتر حسين بستان، عضو هيات علمي پژوهشگاه حوزه و دانشگاه  ناقدان: دكتر علي بهرام طجري، عضو هيئت علمي جامعه المصطفي العالميه ... ادامه »
نقد و بررسي كتاب «خانواده در اسلام» خبرگزاري مهر - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
نشست نقد و بررسي كتاب «خانواده در اسلام» سه شنبه 7 تيرماه به همت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار مي شود. به گزارش خبرنگار مهر، نشست نقد و بررسي كتاب... ادامه »
نامه 1000 استاد دانشگاه و حوزه به رؤساي سه قوه درباره فضاي مجازي آخرین خبر - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
نامه 1000 استاد دانشگاه و حوزه به رؤساي سه قوه درباره فضاي مجازي كيهان/متن پيش رو در كيهان منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا... ادامه »
نامه 1000 استاد دانشگاه و حوزه به رؤساي سه قوه درباره فضاي مجازي+اسامي شهدای ایران - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
شهداي ايران: هزار نفر از اساتيد دانشگاه و حوزه در نامه اي به رؤساي قواي سه گانه، خواستار اهتمام جدي به رفع عقب ماندگي و جلوگيري از آسيب هاي گسترده فضاي... ادامه »
نامه 1000 استاد دانشگاه و حوزه به رؤساي سه قوه درباره فضاي مجازي شهدای ایران - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
شهداي ايران: هزار نفر از اساتيد دانشگاه و حوزه در نامه اي به رؤساي قواي سه گانه، خواستار اهتمام جدي به رفع عقب ماندگي و جلوگيري از آسيب هاي گسترده فضاي... ادامه »