دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه
سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱

ثبت نام آزمون اختصاصي دكتري 1401 پژوهشگاه حوزه و دانشگاه
 
پژوهشگاه حوزه و دانشگاه از ميان برادران، براي سال تحصيلي 1402-1401 در مقطع دكتري دانشجو مي پذيرد.
پژوهشگاه حوزه و دانشگاه از ميان برادران، براي سال تحصيلي 1402-1401 در مقطع دكتري دانشجو مي پذيرد.

به گزارش سرويس حوزه و روحانيت خبرگزاري رسا، نظر به اهميت و ضرورت تربيت استادان و پژوهشگران متعهد و تأمين كادر هيأت علمي مورد نياز دانشگاه ها و مراكز پژوهشي متعهد و كارآمد، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه (وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري) بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از ميان برادران، براي سال تحصيلي 1402-1401 در مقطع دكتري رشته هاي اقتصاد اسلامي، جامعه شناسي، روان شناسي، علوم قرآن و حديث، و مديريت دولتي دانشجو مي پذيرد.

اعتقاد به دين مبين اسلام، التزام عملي به نظام جمهوري اسلامي ايران، قانون اساسي و ولايت فقيه، نداشتن سوءپيشينه با تشخيص مراجع ذيصلاح و طلبه حوزه علميه از شرايط عمومي مي باشد.

همچنين دارا بودن حداقل مدرك كارشناسي و يا كارشناسي ارشد مرتبط، سپردن تعهد مبني بر تحصيل تمام وقت در مقطع دكتري تا پايان زمان تدوين رساله، موفقيت در آزمون كتبي ورودي از دروس رشته تخصصي و نيز مصاحبه علمي و ارائه سند تعهد محضري از شرايط اختصاصي مي باشد.

خاطرنشان مي شود، آزمون كتبي صبح روز جمعه 18/6/1401 برگزار خواهد شد و كارت ورود به جلسه آزمون به ايميل داوطلب ارسال مي شود و محل برگزاري آزمون «پژوهشگاه حوزه و دانشگاه» (پرديسان قـم) خواهد بود.
منبع خبر:
رسا
   تاریخ: ۱۴:۵۶ - ۲۹/۰۳/۱۴۰۱   بازدید: ۴